FACHOWA POMOC

Jeśli zdecydujecie się Państwo na samodzielną realizację inwestycji budowlanej, proponujemy Państwu fachową pomoc, na każdym etapie budowy. Sprawimy, że jego realizacja będzie przebiegała w sposób szybki i możliwie bezproblemowy, a dom który powstanie będzie sprawiał Państwu dużo radości i satysfakcji.

Przygotowanie się do budowy domu to istna droga przez mękę. Zwłaszcza Ci z Państwa, którzy po raz pierwszy postanawiają wziąć sprawy we własne ręce i samodzielnie podjąć wysiłek przygotowania i realizacji inwestycji budowlanej, będą natrafiać na piętrzące się przeciwności. Skomplikowany i niejasny system prawny, problematyczne gminne plany miejscowego zagospodarowania, domorośli eksperci i wszechwiedzący „fachowcy” potrafią skutecznie utrudnić, opóźnić i zwiększyć koszt Państwa inwestycji. Aby nie zostać przysłowiowym „Polakiem mądrym po szkodzie”, warto od samego początku poświecić uwagę na to, co jest naprawdę istotne w procesie budowy. Aby ze spokojem w odpowiednim momencie można było zająć się wyborem koloru mebli, a nie sporem z przyszłym sąsiadem o 50 cm działki.


NA POCZĄTKU MUSI BYĆ DOBRY PROJEKT

Nie zawsze projekt typowy jest w stanie zaspokoić oczekiwania dotyczące przyszłego domu. Postawienie takiego zadania architektowi najczęściej uwieńczone jest ciekawym, niepowtarzalnym rozwiązaniem. W naszej firmie istnieje możliwość zlecenia indywidualnego projektu doświadczonemu architektowi, który według Państwa upodobań i potrzeb stworzy taki, o którym marzycie.

Przygotowanie inwestycji do budowy, to stosowne pozwolenia oraz ciąg procedur formalno-prawnych pozwalających uzyskać decyzję umożliwiającą rozpoczęcie budowy. Takie zlecenie realizujemy w oparciu o pełnomocnictwo Inwestora w zależności od indywidualnych uwarunkowań. Oprócz koniecznego przystosowania projektu gotowego do warunków miejscowych, dokonujemy wszelkich zmian adaptacyjnych.

Ponadto służymy fachową pomocą w istotnych sprawach, związanych z procesem przygotowania i realizacji budowy, jak:
 - określenie kosztów budowy
 - pełnienie nadzoru budowlanego
 - doradztwo technologiczne (ukierunkowanie doboru materiałów),
 - informacja o rzetelnych wykonawcach robót budowlanych.

Oczywiście wiele z tych elementów można starać sie wykonać samodzielnie, ale zapewniamy Państwa, że łatwiej skorzystać z pomocy doświadczonego i fachowego personelu. Z całą pewnością i tak nie zabraknie Państwu ciekawych wrażeń w trakcie budowy.